Strnad & Červinka – kůže a kožešiny - je český výrobce s největší prodejní

plochou kožené a kožešinové konfekce s velkým výběrem modelů, materiálů se zázemím přímo u výroby. Kožešiny jsou naší doménou na evropském trhu. Jsme specialisté na zakázkovou výrobu pro nestandardní velikosti. Naší zásadou je uspokojit každého zákazníka, který se rozhodne obléknout do kůže či kožešiny. Již 20 let je pro naše zákazníky připravená komplexní služba zakázkové výroby s úschovou kožešinových, velurových a kožených výrobků, opravy, úpravy kožichů i kožešinové galanterie s tradicí značky Kara. Pro kožešiny se změnila technologie činění i zpracování, veluru i kůže na módní odívání. 

  V naší nabídce naleznete široký sortiment kožešinových a kožených bund, bundiček, plášťů, kabátů, kožichů, palet, vest a galanterních doplňků včetně bytových pro dámskou i pánskou konfekci.


Bundy, kabáty, deky, polštáře předložky si již našly místo v domácnostech a šatnících.

  Kožešiny a nákup kožešinového materiálu se odehrává v Americe na aukcích Nafa, kde kožešiny jako norek black glama, norek, liška, sněžný rys draží v tzv.lotech. K lotům je přiložen certifikát o pravosti, kvalitě a původu materiálu.

  Kožešiny byly odpradávna součástí našeho odívání. S novým vzhledem a vlastnostmi nošení uspokojujeme řadu zákazníků na našem i zahraničním trhu. Moderním současným požadavkem je přišití kožešiny -lemu na kapuci, ušití či přišití límce různých velikostí z lišek, finn raccoonů a bambule. Kožešiny se kombinují s kůží, látkou nebo krajkou. Stříhání či barvení bizamů, norků, králíků je běžná praxe v novodobé historii ke zdokonalení vzhledu výrobku.

  Kožešiny a kůže zažívá boom jako galanterní doplňky – límce, čepice, lemy, kožešinové šály,


kašmírové šály zdobené kožešinou, rukavice, čelenky, ušanky. Pro sváteční příležitosti jsou trendy kožešiny. Na plesovou sezonu oblékneme do elegantního kožešinového boa, peleríny, norkové nebo liščí štoly a do divadla naleznete kašmírové pončo olemované kožešinou. Bytový doplněk vyrobíme dle přání zákazníka na míru do interiéru. Zákazník si může vybrat liščí přehoz či deku, mývalovou deku, polštáře, předložky z ovčího rouna dle svých představ. 

  Do kočárků na zahřátí Vašeho dítěte prodáváme fusak – nánožník – vyráběný z ovčí kožešiny - medicinální jehnětina. Je zdravotně nezávadná a používá se k výrobě ledvinových pasů. Zahřeje stejně jako pantofle, bačkory, rukavice a bačkory.

  Velurové kožešiny jsou pečlivě vybírány z oblastí v Itálii a Španělsku. Kožešiny mají různou délku vlasu. Semišová úprava řemene nazývaná jako velur a hladká úprava tzv. napalan oblíbený v pánské konfekci.


  Velurový kožich ( nazývaný jako dubeňák, semišák ) je velice lehký, hřejivý a příjemný k nošení. Vybírat je možné z krátkých kabátků, tříčtvrtečních kabátů a dlouhých plášťů v dámské kolekci. U pánů naleznete oblíbenou pilotku a pro elegány nabízíme velurové kabáty.

  Kůže pro svou dostupnost má největší oblibu. Na naší prodejně v Kolíně si můžete vybrat ze široké nabídky konfekce - krátké bundy, paleta, sukně, kalhoty, elegantní i sportovní konfekce z ovčiny nappa, jehnětiny, hověziny, kozinky, teletiny a vepřovice. Některé dozdobené s použitím kožešiny. Šití na zakázku je v našem oboru důležitou součástí fungování na českém trhu.

  Firma Strnad & Červinka – kůže a kožešiny – děkuje všem svým zákazníkům a těší se na Vaši návštěvu.Aktuality

28. 09. 2016 OTEVŘENO


Již brzy se můžete těšit na N0VÝ WEB


Srdečně Vás zveme na SC FASHION VEČERY 2016 /otevřené termíny pro veřejnost /

rezervujte si termín: info@kozesiny.cz

21. 10.   24. 11. 2016

více zde

Info

Těšíme se na Vaše dotazy a přání, proto nás neváhejte kontaktovat:

+420 321 710 252-4

info@kozesiny.cz

Nabídka

Zobrazené výrobky na našich web.str. lze koupit na naší prodejně v Kolíně


CENY k doptání na obchodě


Cenu lze ovlivnit výběrem materiálu